Listă participanţi Triatlon Invictus Pe Argeş în Jos 2016

Triatlon individual

Numele și prenumele Sex Varsta
1 Dumitru Silviu Masculin 26
2 Ilinca Daniel George Masculin 31
3 Lata Robert Iulian Masculin 35
4 Arabolu Marian Masculin 35
5 Oprescu Alexandru Florin Masculin 26
6 Gica Octavian Masculin 30
7 Straub Eduard Masculin 45
8 Paun Valentin Masculin 25
9 Enache Alexandru Masculin 16
10 Aldea Cristian Masculin 46
11 Ripeanu Cristian Masculin 44
12 Nitu Florian-Sorel Masculin 48
13 Casandra Schiaucu Feminin 31
14 Munteanu Madalin Masculin 32
15 Dudus Dan-Ionut Masculin 34
16 Adriana Neaga Feminin 31
17 Antofi Marius Masculin 31
18 Coman Nicoleta Feminin 37
19 Ioan Eduard-Laurentiu Masculin 37
20 Popescu Mirela Feminin 48
21 George  Besliu Masculin 41
22 Ocnarescu Marius Daniel Masculin 47
23 Oprescu Alexandru Florin Masculin 26
24 Gabriel Barbu Masculin 29
25 Santo Irina Feminin 39
26 Florea Bogdan Masculin 39
27 Cristal Alexandru Masculin 34
28 Macovei Robert Masculin 30
29 Ioana Chitila Feminin 29
30 Gheorghe Ciprian Masculin 21
31 Carasol Geani Masculin 43
32 Nicu Mateescu Masculin 36
33 Rotaru Cosmin Masculin 34
34 Angelescu Adrian Masculin 47
35 Zamfir Victor Masculin 38
36 Gondac Cristian Masculin 27
37 Gabriel Pralea Masculin 37
38 Bulareanu Gabriel Masculin 36
39 Bibire Liviu Alexandru Masculin 27
40 Iftimovici Nicolae Masculin 27
41 Buculei Erick Masculin 42
42 Paduraru-Ioan Masculin 41
43 Claudiu Hategan Masculin 38
44 Neacsu Florin Masculin 33
45 Neacșu Marius Ciprian Masculin 39
46 Cristian David-Matei Masculin 30
47 Guță Cosmin Masculin 34
48 Ciocanea Bogdan Masculin 34
49 Barbu Bogdan Victor Masculin 40
50 Alex Seltea Masculin 34
51 Daragiu Marius Masculin 42
52 Daragiu Alex Masculin 16
53 Mogaldea Andrei Masculin 29
54 Pavalascu Victor-Emilian Masculin 41
55 Stratulat Alexandru Masculin 26
56 Mihaela Rus Feminin 37
57 Stanila Marius Masculin 26
58 Costache Ionuț Valentin Masculin 35
59 Ruja Adrian Masculin 38
60 Harsan Stelu Masculin 36
61 Grigorie Razvan Masculin 39
62 Gheorghe Sorin Tudor Masculin 39
63 Grigorie Razvan Masculin 39
64 Ghilt Roxana Feminin 37
65 Popescu Mihaela Feminin 35
66 Dumitru Silviu Masculin 26
67 Corlan Lilica Feminin 31
68 Atanasiu Radu Masculin 42
69 Dumitriu Ina Feminin 30
70 Marian Chiriac Masculin 49
71 Toma Alexandru Masculin 25
72 Husarencu David-George Masculin 32
73 Alexandrescu Alina-Georgeta Feminin 37
74 Neacsu Florin Masculin 32
75 Csutka Andras Masculin 32
76 Oprescu Florin Alexandru Masculin 26
77 Anghel Dragos Masculin 45
78 Irimia Adrian Masculin 42
79 Moise Cristian Masculin 42
80 Popescu Alexandru Masculin 37
81 Cotei Bogdan Masculin 28
82 Daniel Attila Masculin 21
83 Munteanu Andrei Masculin 29
84 Pletea Marian Masculin 43
85 Lazarica Florin Masculin 42
86 Apostu Constantin Masculin 61
87 Stoica Adrian Mihai Masculin 27
88 Biziru Viorel Masculin 35
89 Ivanov Valentin Masculin 35
90 Dănilă Petrișor-Alexandru Masculin 31
91 Norocel Razvan Masculin 37
92 Petre Aliman Masculin 48
93 Afilipoaie Marius Masculin 36
94 Dragota Florin Masculin 33
95 Buculei Edward Masculin 31
96 Butu Tudor Masculin 39
97 Armbruster Mihai Eugen Masculin 43
98 Damian Tudora Masculin 29
99 Sfetcu Dan Masculin 37
100 gyuri ola Masculin 32
101 Serdean Ovidiu-Marius Masculin 27
102 Ene Danut Masculin 22
103 Tănase Marian Masculin 35
104 Dumitru Silviu Masculin 26

Triatlon stafeta

Nume echipa Nume participant Nume participant Nume participant
1 DiVAS Ioan Andreea-Corina Viki Sander Floricel Simona
2 Drop Zone Mircea Costache Ema Serban Irina Mihaela Negoita
3 Ulița Mariscu Team Veronica Enache Raluca Turcu Mihai Enache
4 Carpe Diem Solomon Cristina Georgiana Bacila Nicolae Dumitru Bogdan Andrei
5 321sport Vasile Liviu Petrescu Vicentiu Parvu Cristian
6 Slatina Running Team Neacsu Ciprian Daniel Nache
7 POG Octavian Dragos Gica George Dragomir Petru Lincu
8 Pitesti 1 Cirje Costel Orbisor Ovidiu
9 trisport Alin Virsescu Ovidiu Buinoiu Stanciu Silviu
10 Atom Soare Elena Cristina Chiran Ramona Ciobanu Constantin
11 DrBIKE Rascu Pistol Silvia Rascu Pistol Denis Catana Mircea
12 Cambridge School Mocanu Dan Enzo Doroghi Filip Zdravkovici
13 Marmotele Olaru Andrei Galateanu Daniela Dumitrache Alexandru Iulian
14 Team Groove Rosioara Valentin Netcu Catalin
15 Echipa Groove Butnaru Marius Butnaru Ionut
16 Verii triathleti Tanase Gheorghe Nicolescu Cristian Badescu Ovidiu Petrut
17 Roweb Smaranda Florin Antohi Mihai Veliscu Razvan
18 Dupa Noi Potopul Tanase Marian Dumitrana Constantin Ionita Andrei

Duatlon Individual

Numele și prenumele Sex Varsta
1 Micu Viorel Masculin 44
2 Matei Alexandru Masculin 29
3 Matei Dragos Masculin 15
4 Dumitrascu Laurentiu Alexandru Masculin 37
5 Sendrea Smaranda Feminin 27
6 Mihail Borisof Masculin 35
7 Irodiu Masculin 36
8 Necsulescu Mihai Masculin 27
9 Udristeanu Cristian Masculin 24
10 Veres Mihai Masculin 25
11 Gheorghe Lucian Masculin 38
12 Tilinca Andrei Masculin 30
13 Carstea Ionel-Cristian Masculin 35
14 Călcîi Claudiu Ion Masculin 41
15 Florin Iulian Stanciu Masculin 42
16 Costache Cosmina Feminin 37
17 Gabriel Dumitrescu Masculin 37
18 Mihai Vladulescu Masculin 31
19 Pavel Andrei Masculin 24
20 Banica Ion Masculin 34
21 Manolescu Costin Masculin 24
22 Bratu Calin-Andrei Masculin 30
23 Dragomir Sorin Masculin 33
24 Avramescu Bogdan Masculin 36
25 Bogdan Ghita Masculin 34
26 Badoiu Radu Masculin 23
27 Coca Marcel Masculin 36
28 Halip Adrian Masculin 29
29 Halip Iulian Masculin 26
30 Muresan Andrei Masculin 32
31 Paizan Claudiu Masculin 45
32 Piscan Adrian Marius Masculin 31
33 Iliescu Bogdan Masculin 34
34 Pietreanu Robert Masculin 38
35 Raducanu Samuel Masculin 34
36 Olaru Constantin Masculin 32
37 Costea Catalin Masculin 36
38 Neagoe Ionut Masculin 36
39 Cristian Gradinaru Masculin 33
40 Florin Chiosan Masculin 24
41 Neaga Lucian Masculin 35
42 Guinea Evelina Feminin 17
43 Stoica Elena Feminin 26
44 Oprisoiu Valentin Masculin 45
45 Neacsa Florin Masculin 46
46 Popa Marin Masculin 55
47 Gheorghe Balmau Masculin 52
48 Popa Stelian Masculin 50
49 Ionescu Marius Masculin 23
50 Costin Traian Dan Masculin 32
51 Orasanu Stelian Masculin 51
52 Nicolae Andrei Masculin 39
53 Adrian Teodorescu Masculin 42
54 Lăcrămioara Teodorescu Feminin 39
55 Bitu Marcel Masculin 35
56 Neamtiu Dumitru Masculin 38
57 Minea Marius Sorin Masculin 35
58 Lisandru Liviu Masculin 43
59 Fratila Mugurel Masculin 47
60 Musoiu Ovidiu Masculin 36
61 Panaitescu-Liess Radu Masculin 46
62 Mihai Dragomir Masculin 54

Duatlon stafeta

Numele și prenumele Nume participant Nume participant
1 Slatina Cycling Team Doncescu Iulian Nitu Ovidiu Valentin
2 MTB Glambocelu  Matei Dragos Mirescu Victor
3 M & M Stoica Mihai Serachitopol Monica
4 Butterflies Bratu Andreea Corina Gal Diana
5 Topoloveni Racing Team Serban George Anton Dragos
6 Rocky Mirescu Victor Matei Dragos
7 Invictus AC Catalin Furtuna Tisanu Andrei
8 TESTOASELE DAVID MARIUS CIURESCU FLORINA

Cros 10 km

Numele și prenumele Sex Varsta
1 STAN ION RAFAEL Masculin 44
2 Adrian Pana Masculin 38
3 Florea Cosmin George Masculin 43
4 Marin Denisa Feminin 34
5 Oprica Mihaela Feminin 29
6 Marin Daniela Feminin 33
7 Badea George Masculin 27
8 Craciuneanu Marius Emilan Masculin 35
9 Patru Denisa Feminin 35
10 Neagoe Alin Ovidiu Masculin 46
11 Cristian Ionuț Astanei Masculin 36
12 RUICA Ovidiu Masculin 51
13 Oproiu Diana Florentina Feminin 29
14 Corbescu Bogdan Masculin 29
15 Serbanescu George Masculin 23
16 Lixandru Ionela Feminin 38
17 Raluca Glisca Feminin 29
18 Ilie Andrei Masculin 24
19 Gane Ruxandra Feminin 26
20 Preda Adrian Masculin 41
21 MARTIN STELIANA Feminin 47
22 Apostolescu Alexandru Masculin 33
23 Ion Mihai Razvan Masculin 26
24 Dumitru Ionut Alexandru Masculin 23
25 Zanfir Marian Masculin 22
26 Dumitru Madalina Elena Feminin 23
27 Iordache Gheorghe-Valentin Masculin 23
28 Păiuș Roxana Feminin 18
29 Bianca Bărbulescu Feminin 28
30 Paraschiv Cristian Masculin 31
31 Micsa Carmen Feminin 34
32 Udrea Andreea Feminin 26
33 Vasile Cristian Masculin 25
34 MILITARU ILEANA-VIOLETA Feminin 27
35 Oprescu Tudor Masculin 19
36 Vasile Ilie Masculin 34
37 Drăguț Daniel Masculin 31
38 pasarica eugen fabian Masculin 31
39 manea mariana Feminin 41
40 negre Iuliana Feminin 46
41 Tudor George Masculin 40
42 Ciuraru Ovidiu Masculin 17
43 radu robert Masculin 21
44 lupu angela Feminin 49
45 Brumar Adriana Feminin 23
46 Sturzu David Masculin 39
47 BRATU VICTOR-FLORIN Masculin 47
48 Răducanu camelia Feminin 42
49 COGALNICEANU Ovidiu Masculin 44
50 Eparu Constanta Feminin 52
51 IORDACHE COSTEL Masculin 39
52 Răducanu Riccardo Masculin 16
53 Deaconescu Daniel Masculin 43
54 Popescu Alin Masculin 36
55 catalina andrei Masculin 19
56 Ghita Simona Feminin 42
57 Margaritescu cristina Feminin 41
58 Armbruster Diana Laura Feminin 43
59 Iorga Rares Masculin 16
60 Valentin Haloiu Masculin 27
61 Jigman Victor Alexandru Masculin 35
62 Vladoi Georgiana Feminin 29
63 Jigman Victor Alexandru Masculin 35
64 Bogaciu Andrei Masculin 30
65 Mandroc Steluta Feminin 39
66 Rosu Ionela Feminin 27
67 Ion Dragos Ionut Masculin 30
68 Gabrian Daniel Masculin 32
69 Radu Titi Masculin 35
70 Dinu Laurentiu Catalin Masculin 41
71 Bostina Adrian Masculin 28

Triatlon copii

Numele și prenumele Sex Varsta
1 Gherghinel Silvian Masculin 14
2 Bratu Mihai Masculin 13
3 Manea Luca Mihail Masculin 10
4 Rascu Pistol Sever Masculin 7
5 Pavalascu Andrei-Daniel Masculin 11
6 Armbruster Maria Alexandra Feminin 11
7 Magida Ghazal Feminin 10
8 Nikola Prahov Masculin 14
9 Tudor Dacian Masculin 9
10 Tudor Radu Masculin 7
11 Iana denis Masculin 11
12 Nicolae Andrei Masculin 14
13 Buinoiu George Masculin 11
14 Musoiu Bianca Feminin 10
15 Mehedintu Marius Masculin 13
 

Triatlon stafeta copii

Nume echipa Nume participant Nume participant
1 Invictus Crazy Kids Alexandra Popescu Luca Stefan
2 Invictus CF Catalin Badea Filip Arends

Duatlon copii

Numele și prenumele Sex Varsta
1 Costea Raluca Feminin 8

Cros copii

Numele și prenumele Sex Varsta
1 Ghilt Simona Cristina Feminin 10
3 Neamtiu Octavian Petre Masculin 10
4 Marin Darius Masculin 13
6 Iordache Andreea Diana Feminin 13
7 Soare Darius Ionut Masculin 12
8 Gelea Andrei Masculin 12
Anunțuri